Buca Taşeron Yapı

Buca Taşeron Yapı Kimdir?

Sezer Yapı İnşaat olarak Taşeron Yapı işlerinde uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Buca hizmet veren yüksek deneyime sahip bir firmadır.

Buca inşaat firmamız;

  • Buca İnşaat
  • Buca Taşeron Yapı
  • Buca Müteahhit
  • Buca Kaba İnşaat

konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Taşeron Yapı hizmetleriyle, uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Buca bölgesinde hizmet vermektedir. Kurumsal çözümlerimiz ile tanışmak için yapmanız gereken sadece bizi aramak. Firmamız yılların verdiği özgüven ve sektör gücüyle yıllardan bu yana inşaat sektöründe hizmet vermektedir.

Taşeron Yapı Hizmetlerinde Buca Öncü  Firması Sezer Yapı İnşaat

Muhammet Sezer Yapı İnşaat Ltd. Şti. Muhammet Sezer tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana; konut, iş merkezi, fabrika binaları ve sağlık yapıları gibi onlarca projeyi hayata geçirmiş, dinamik, disiplinli ve konusunda uzman bir Buca inşaat taahhüt firmasıdır. Sezer Yapı İnşaat, iş yapış biçimini; klasik Buca müteahhitlik anlayışının ötesinde, bilimsel gelişmeleri takip ederek ve çağdaş mühendisliğin tüm olanaklarını kullanarak, kaliteden ödün vermeden zamanında teslim şeklinde tanımlamıştır. 2008 yılında firmamız Sezer Yapı İnşaat  adlı altında Buca kaba inşaat taşeronluğu yapmak amacıyla ticari hayatına başlamıştır. Yeni nesil ekipmanlarla döneminin ihtiyaçlarını uygun bir anlayışla kurumsal bir kimliğe kavuşturması amacıyla firmamız yapı sektöründe yerini almıştır.

Şirketimiz, kalifiyeli eleman kadrosu, gerektiğinde teknik personel temini geniş ekipmanlarımızla malzeme tip, marka ve sınıf belirtilerek işin süresini ve riskleri içeren sözleşme doğrultusunda tarafımıza düşen sorumluluğun herhangi bir kaleminde olumsuzluk yaşanırsa hizmet bedelini almamayı taahhüt ediyoruz.

Buca taşeron arayan firmalar. Buca müteahhit belgesi, Buca müteahhit yönetmeliği, Buca kaba inşaat fiyatları, Buca kaba inşaat maliyeti, Buca inşaat firmaları, Buca inşaat malzemeleri, Buca inşaat mühendisi