Çeşme Kaba İnşaat

Çeşme Kaba İnşaat Kimdir?

Sezer Yapı İnşaat olarak Kaba İnşaat işlerinde uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Çeşme hizmet veren yüksek deneyime sahip bir firmadır.

Çeşme inşaat firmamız;

  • Çeşme İnşaat
  • Çeşme Taşeron Yapı
  • Çeşme Müteahhit
  • Çeşme Kaba İnşaat

konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Kaba İnşaat hizmetleriyle, uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Çeşme bölgesinde hizmet vermektedir. Kurumsal çözümlerimiz ile tanışmak için yapmanız gereken sadece bizi aramak. Firmamız yılların verdiği özgüven ve sektör gücüyle yıllardan bu yana inşaat sektöründe hizmet vermektedir.

Kaba İnşaat Hizmetlerinde Çeşme Öncü  Firması Sezer Yapı İnşaat

Muhammet Sezer Yapı İnşaat Ltd. Şti. Muhammet Sezer tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana; konut, iş merkezi, fabrika binaları ve sağlık yapıları gibi onlarca projeyi hayata geçirmiş, dinamik, disiplinli ve konusunda uzman bir Çeşme inşaat taahhüt firmasıdır. Sezer Yapı İnşaat, iş yapış biçimini; klasik Çeşme müteahhitlik anlayışının ötesinde, bilimsel gelişmeleri takip ederek ve çağdaş mühendisliğin tüm olanaklarını kullanarak, kaliteden ödün vermeden zamanında teslim şeklinde tanımlamıştır. 2008 yılında firmamız Sezer Yapı İnşaat  adlı altında Çeşme kaba inşaat taşeronluğu yapmak amacıyla ticari hayatına başlamıştır. Yeni nesil ekipmanlarla döneminin ihtiyaçlarını uygun bir anlayışla kurumsal bir kimliğe kavuşturması amacıyla firmamız yapı sektöründe yerini almıştır.

Şirketimiz, kalifiyeli eleman kadrosu, gerektiğinde teknik personel temini geniş ekipmanlarımızla malzeme tip, marka ve sınıf belirtilerek işin süresini ve riskleri içeren sözleşme doğrultusunda tarafımıza düşen sorumluluğun herhangi bir kaleminde olumsuzluk yaşanırsa hizmet bedelini almamayı taahhüt ediyoruz.

Çeşme taşeron arayan firmalar. Çeşme müteahhit belgesi, Çeşme müteahhit yönetmeliği, Çeşme kaba inşaat fiyatları, Çeşme kaba inşaat maliyeti, Çeşme inşaat firmaları, Çeşme inşaat malzemeleri, Çeşme inşaat mühendisi